İhvan Tesettür Giyim

2017 Pardesü Modelleri Yazlık

By | 14 Kasım 2016

2015-pardesu-modelleri-yazlikTasarımcılar şimdiden 2015 pardesü modelleri yazlık hazırlamaya başladılar. pardesü modellerinde yakalarda, kollarda ve cep detaylarında tüm ayrıntıları düşünerek birbirinden şık koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Bu dış kıyafette dikkat çeken tasarımlar arasında bele kadar oturan daha sonrasında etekleri aşağıya kloş inen pardesü modelleri bayanlar için en kullanışlı modeller arasında yer alacaktır.

2015-pardesuPardesüleri fark edilir kılan yaka alternatifleri arasında bebe yaka, kruvaze, hakim, valonlu, fırfırlı yakalar tasarlanırken ceplerde gizli cep, kapaklı, düğmeli, fermuarlı cepler bayanlar tarafından en beğenilen cep modelleri arasında yer alacaktır. Pardesülerde fermuarlı, düğmeli, çıt çıtlı, agraflı modeller ise bayanların ilgisini çekecek parçalardan oluşmaktadır. Tesettür giyim  koleksiyonlarında rahatlıkla bulacağınız kendi tarzınızı yansıtan  2015  pardesü modelleri yazlık ile şık görünüm kazanmanız çok kolay olacaktır.

Tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında yer alan, dış giysisi olarak bilinen bu pardesüler aslında tesettürlü bayanların tüm günü dışarıda geçirdikleri düşünüldüğünde başlı başına bir kıyafet özelliği taşımaktadır. Tasarımcılar tesettür pardesüleri günlük, iş ve şık davetlerde bayanların şık görünüm kazanacakları ve kombin alternatifleri bulabilecekleri modellerden tasarlamışlardır. Geçtiğimiz yıllarda tek tip pardesü modelline mahkum olan bayanlar 2015  pardesü modelleri yazlık birbirinden şık ve bol alternatifler karşısında kendi tarzlarını oluşturma fırsatı bulacaklardır. https://www.misstesettur.com.tr/pardesu adresinden birbirinden güzel pardesü modelleri arasından seçim yaparak, sipariş verebilirsiniz.