İhvan Tesettür Giyim

2017 Pardesü Modelleri Fiyatları

By | 10 Aralık 2016

2015-pardesu-modelleri-fiyatlariDış giyim türleri arasında yer alan pardesüler sıklıkla kullanılmaktadır. Her mevsimde kullanılmak üzere tasarlanmış pardesüler yer almaktadır. Kapalı hanımlar arasında da pardesülerin kullanımı oldukça yaygındır. Yazları terletmeyen ince kumaşlarla üretilen pardesüler kış mevsimi içinde daha kalın kumaşlarla üretilmektedirler. Her sezon için yüzlerce tasarımcı farklı modellerde pardesü tasarlamaktadır. Şimdiden 2015 pardesü modelleri fiyatları hazırlanmış haldedir.

2015-pardesu-modelleri2015 pardesü modelleri fiyatları belirlenmesinde kullanılan kumaşın kalitesi belirleyici olmaktadır. Kullanılan kumaş iyi kalite ise; pardesü fiyatları da bağlantılı olarak değişim göstermektedir. Her sezona özgü farklı model ve tasarımlar bayanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Sezonun modası ne ise; Bayanlar da satın almak istemektedirler. Pardesülerin boyutları farklı farklı olabilmektedir.

Topuklara kadar inen uzun pardesüler olduğu gibi, Daha kısa bel hizasında yada diz hizasında son bulan pardesüler de bulunmaktadır. Kişilerin tarzına, zevkine göre yüzlerce renk ve model de hazırlanmış 2015 pardesü modelleri fiyatları yer almaktadır.  ihvan giyimin; http://www.ihvangiyim.com/8_pardesu-manto-kap.html sitesinden de onlarca farklı marka ve model pardesü fiyatları bularak, beğendiğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.