2017 Kışlık Pardesü Modelleri

By | 24 Ocak 2017

2015-kislik-pardesu-modelleriÖzellikle kapalı hanımlar için pardesüler ayrı bir öneme sahiptir. Her mevsim için pardesü ve kap modelleri bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kışın kapımıza dayandığı şu günlerde hala kışlık kap pardesü alımlarına, bayanlar başlamışlardır. Sonbahar kış için tasarlanmış 2015 kışlık pardesü modelleri  ve kap koleksiyonunu arasında deri kap modellerinden, sade kumaş çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

2015-kislik-pardesuGiyim trendleri her an değişim göstermektedir. Her değişim de insan için bir yenilik sağlamaktadır.  Yeniliklerle gelen yeni sezon ürünlerinden pardesüler de değişim göstermektedir. Her mevsim kapalı bayanlar tarafından tercih edilen pardesüler  özellikle sonbahar ve kışlık pardesü oldukça revaçtadır. 2015 kışlık pardesü modelleri sezonu için lacivert ve siyah her zaman olduğu gibi yoğunluktadır.

Açık renklerin de artık kışlık pardesü modelleri arasında görmek mümkün. Soğuk mevsimin tercih edilen renkleri arasına girdiğini de söyleyebiliriz. Saks mavisi de diğer tercih edilen renkler arasında bulunmaktadır. Beli büzgülü, ekose, kazayağı desenli, deri kemerli, cep detaylı, gizli düğmeli kışlık pardesü modelleri arasında yer almaktadır.  https://www.misstesettur.com.tr/pardesu adresinden pardesü ve pardesü modelleri inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.