İhvan Tesettür Giyim

2017 Kayra Pardesü Modelleri

By | 21 Kasım 2016

2015-kayra-pardesu-modelleriBayanların dış giyim çeşitleri arasında olan pardesüler sıklıkla tercih edilmektedir. Kapalı bayanların tercih ettiği kadar kapalı olmayan hanımlar tarafından da pardesüler kullanılmaktadır. Pardesü markası dendiğinden akla ilk gelen markalardan birisi; 2015 kayra pardesü modelleri dir. 2015 kayra pardesü modelleri sezona uygun tasarımları tesettürlü hanımları için özel olarak tasarlanmış, çok şık ve değişik tasarımlara sahiplik yapmaktadır.

Kalitesi ile adını tesettür giyimde sıkça duyduğumuz 2015 kayra pardesü  yeni sezon da pardesü modellenin yanısıra elbise, etek, bluz, gömlek gibi tesettür kıyafetleri ile de çok tercih edilen tesettür markaları arasında ön sıralar da yer almaktadır. 2015 kayra pardesü modelleri sezon renkleri ile de dikkat çekiyor. Sümbül, petrol, lacivert,bordo siyah, mint, bej, pudra gibi en çok tercih edilen renkleri ile sonbahar- kış sezonu için bayanların beğenisine sunulmuştur.

Pardesüler kapalı bayanlar için yaz aylarında içine ince ve kısa kıyafetler giyip serince dolaşabileceğiniz pardesüler bol ve uzun olması sebebiyle tesettür giyimine çok uygun tasarımlar hazırlanırken, Kış ayları içinse daha kalın kumaşlarla sıcak tutacak şekilde hazırlanmaktadır. https://www.misstesettur.com.tr/pardesu adresinden birçok pardesü markası ve modelleri bularak, beğendiğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.