İhvan Tesettür Giyim

2017 Armine Pardesü Modelleri

By | 6 Kasım 2016

2015-armine-pardesu-modelleriKapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 armine pardesü modelleri ni beklemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları arasında olan 2015 armine pardesü modelleri çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı deseni, gri, kahve gibi mevsim renkleri 2015 pardesü koleksiyonunda kullanılmıştır. Tesettürlü bayanların da tercihi pardesülerden yana olmaktadır.

 

Özellikle sonbahar kış mevsiminde rağbet gören pardesüler, hanımların dış giyimde en çok tercih ettikleri tesettür giyim modelidir. Pardesü markaları  yeni sezon modellerinde kaliteyi en ön planda tutmuşlar. Kalite denilince ilk akla gelen tabiki kumaş olmaktadır. Kışın hakim renklerinin kullanıldığı 2015 pardesü tesettür markalarının harika tasarımları göz doldurmaktadır.

2015 armine pardesü modelleri birbirinden güzel modellerinin farklı çizgi ve tasarımları ile birlikte yeni sezon da belden bağlamalı modelleri ve işlemeli modellerin ağırlıklı olarak kullanıldığı görülüyor. Ayrıca deri ile şıklık katılan modeller de yer almaktadır. Tamamen deri olarak tasarlanmış bir çok modeli görmek mümkün. http://www.ihvan.com.tr/Pardesu—Kap—Manto,LA_134-2.html#labels=134-2  adresinden de birbirinden güzel pardesü modelleri arasından seçim yaparak, sipariş verebilirsiniz.