İhvan Tesettür Giyim

2017 Armine Pardesü Fiyatları

By | 2 Aralık 2016

2015-armine-pardesu-fiyatlarıBirçok pardesü markaları kış sezonu için kolları sıvadı. Bu markalardan birisi de armine markasıdır. 2015 armine pardesü fiyatları yeni sezona hızlı bir giriş yaparak kış koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Tesettür sektörünün köklü markalarından biri olan armine pardesü ürün yelpazesi de çok geniş.

2015-armine-pardesuBazı 2015 armine pardesü  modellerini hem çizme hem mevsimlik ayakkabılarla kullanabilirsiniz. armine pardesü, tam mevsimlik pratik bir giysi olarak da kullanabilmektedir. Kışın da rahatlık arayan bayanlar büzgülü, uzun ve spor duran 2015 armine pardesü tam kapalı bayanlara göre. Kol ve bel bölümlerinde ip aksesuarları olan bu modellerin model ve renkleri oldukça fazla.

Boydan fermuarlı pardesü modası armine pardesü modelleri nde oldukça revaçta. Pardesüler hem mevsimin havasını başarıyla yansıtırken aynı zamanda çok şık modellerden oluşmaktadır. Her bayanın tarzını yansıtacak pardesüler bulunmaktadır.Her mevsim spor giyinmeyi sevenlerden klasik tarz sahiplerine kadar herkes için mutlaka bir pardesü modeli var. https://www.misstesettur.com.tr/pardesu adresinden birçok ünlü markanın pardesü modellerini bulabilir, pardesü modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz modelin siparişini verebilirsiniz.