Monthly Archives: Ekim 2016

2017 Yazlık Pardesü

2015 model yazlık pardesü modelleri ni şimdiden birçok firması tasarlanmış bulunmaktadır. Hanımların en büyük sorunu bedenlerine uygun, şık ve fiyat olarak uygun pardesü bulmaktır.  Pardesüler yazlık ve kışlık her mevsim rahatlıkla kullanılmaktadır.  Kapalı hanımlar arasın da pardesüler sıklıkla kullanılmaktadır. Pardesüler dış kıyafetler kullanılmasının yanı sıra bir giyim olarak da yer almaktadır. 2015 yazlık pardesü modelleri… Read More »

2017 Pardesü

 Kapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 pardesü modellerini incelemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları 2015 pardesü çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı deseni, gri, kahve gibi mevsim renkleri… Read More »

2017 Pardesü Modelleri

Kapalı bayanlar şimdiler de merakla 2015 pardesü modelini beklemektedir. Hanımların ilgiyle takip ettiği pardesü markaları 2015 pardesü modelini çoktan çıkarmış bulunmaktadırlar. Genellikle sonbahar-kış mevsimin renk ve özelliklerini yansıtan modellerde kalitenin yanında pardesüler de estetiğe de fazlasıyla yer verilmiştir. Kışları genellikle koyu renklerin hakimiyeti söz konusudur. Düz siyah, bordo, kırçıl, lacivert, kazayağı deseni, gri, kahve gibi mevsim… Read More »