Monthly Archives: Mayıs 2015

Gittigidiyor Bebek Mevlüt Süsleri

     Dünyaya gözlerini yeni açacak olan bebeğimiz için hem büyük bir heyecan hem de büyük bir mutluluk duyarak bebeğin doğacağı günü sabırsızlıkla bekleriz. Aileye katılacak olan bu minik için ihtiyacı olabilecek her türlü eşya ince ayrıntısına kadar düşünülerek eksikler tamamlanır. Kullanacağı büyük eşyalardan, kıyafetlerden, biberona, emziğe kadar her türlü ihtiyaç düşünülerek, alınır. Bebek doğduktan sonra… Read More »

Kompedan Mayo Modelleri

   Yaza girdiğimiz şu sıralar tatile gidecek olanlarımız, tatile gitmek isteyenlerimiz tatile çıkacağı günü iple çekmektedir. Biçok kişi daha kış aylarından rezervasyon dahi yaptırmıştır. Tatil ihtiyaçlarının başında mayo modelleri gelmektedir. Bay, bayan, çocuk hepimizin deniz ve havuzlara girmek üzere mayo kullanması gerekmektedir. Birçok mayo firması da bünyesinde birçok farklı modellerde farklı renklerde mayo modellerini bulundurmaktadır. Herkesin… Read More »

Sahibinden Tesettür Mayo

    İnternet kullanımı o kadar yaygınlaştı ve hemen hemen herkes tarafından kullanılır hale geldi ki birçok işimizi de internetten halleder hale geldik. Bazen çocuklarımız ödev için araştırmalarını internet üzerinden yapmak da, faturalarımızı internetten ödemek de, banka işlemlerimizi internet üzerinden tamamlamak da, ihtiyacımız olan herhangi bir ürüne internet üzerinden ulaşarak da sipariş verebilmekteyiz. Bunlar internetin sağladığı… Read More »

Haşema Üzeri Kaftan Modelleri

    haşema özellikle ve daha çok kapalı hanımlar için tasarlanmış alternatif mayo türüdür. Kapalı hanımlar için giyim modelleri dahi zor bulunduğu zamanları düşündüğümüzde haşema üzeri kaftan modelleri büyük bir buluştur. Kapalı hanımlar haşema modelleri sayesinde denizin, havuzun, tatilin tadını çıkarır oldular. Haşemaların kendi içlerinde de birçok farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Haşemaları son zamanlarda yalnızca kapalı… Read More »

Umre İçin Bayan Kıyafetleri Fiyatları

umre için bayan kıyafetleri günümüzde oldukça çeşitlilik kazanmıştır. umre için kıyafet modeli seçerken; Modellerinin yanında kutsal toprakların sıcaklığı ve iklim şartları göz önünde bulundurularak  serin tutacak ve terletmeyecek kumaşlardan üretilmiş umre kıyafetleri tercih etmek daha doğru olacaktır.  Aynı zaman umre için bayan kıyafetleri daha rahat kullanımı da olmalıdır.  sentetik olmayan, doğal pamuklu  kumaştan üretilen umre kıyafetleri, rahatlık ve serinlik sağlamaktadır.… Read More »

Yarı Kapalı Mayo Mağazaları

kapalı mayo yada haşema adı verilen yüzme kıyafetlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu mayo türü de diğer mayolar nirçok farklı seçeneğe ve çeşitliliğe de sahiptir. Çabuk kuruyan, ıslandığı zaman içi belli etmeyen, göstermeyen cinsten  kumaş türleri ile üretilmektedir. kapalı mayo ilk olarak yalnızca kapalı hanımlar  için tasarlanmıştır. Ancak son birkaç yıldır erkekler için tasarlanan yüzme kıyafeti modelleri de bulunmaktadır. Kadınlar… Read More »

Armine Online Haşema

  Gelen yaz günleri ile denize ve havuzlara gireceğimiz günlerde gelmiş bulunmaktadır. Birçoğumuz çoktan tatil planları tatil için rezervasyon yaptırdı. Mayo yada bikini giymeden de kapalı mayo yada haşema adı verilen yüzme kıyafetleri ile denizin ve havuzun tadı çıkarılmaktadır. Mayo yada bikini giymeyi tercih etmeyen kapalı olmayan hanımlar da yer almaktadır. Yalnızca kapalı hanımlar mayo… Read More »

Haşema Markalı Hasemalar

   Haşema ilk çıktığı zamanlarda bir markanın adı olarak kullanılmaktaydı. Bir grup üniversiteli gencin kapalı hanımların yüzme kıyafet ihtiyaç ve gereksinimlerinden yola çıkarak kapalılara yönelik hasemalar tasarlamaya başlaması üzerine haşema markalı haşemalar ortaya çıkmıştır. Aslında haşema üreten firma eşofman üretmekteydi. Muhafazakar düşünce yapısına sahip hanımlar yada ailelerin bu sorununun farkına varması üzerine haşema markalı hasemalar… Read More »

Kapalı Bayanlar İçin Kışlık Elbiseler

 kapalı bayanlar için kışlık elbiseler oldukça şık ve zarif tasarımları ile göz doldurmaktadır. Gidilecek ortama göre gerek şık gösterişli elbise modelleri gerekse daha günlük sade elbiseler kapalı hanımların kurtarıcısı olmaktadır. Kapalı hanımlar için elbiseler oldukça çeşitli modellerden oluşmaktadır. Bazı elbise modelleri etek kısımları düz inerken bazı elbise modelleri volanlı, pileli çan etek modelli elbiseler ve… Read More »

Lc Vakiki Bayan Feraceleri

  Birçoğumuz bazı giyim mağazalarını gerek kendimiz gerekse çocuğumuz varsa çocuğumuzun alışverişi için kullanmaktayız. Giyim söz konusu olduğunda kadın, erkek hepimiz önemseriz günlük yada bir cemiyette, davette giymek üzere ortama uyacak şekilde giyinmek istemekteyiz. Çoğumuzun da bildiği ve sıklıkla giyim alışverişi yaptığımız mağazalardan birisi de lc vakikidir.  lc vakiki mağazasında her yaşa her tarz giyine… Read More »