Monthly Archives: Ocak 2015

Kot Pardesü

Kapalı giyim modelleri arasında en çok kullanılan ürünlerin en başında pardesü modelleri geliyor. Pardesü modellerinin farklı kumaş türleri ve tasarımları bulunmaktadır. Kot pardesüler bunlardan birisidir. Daha çok genç bayanların da daha farklı görünüm elde etmek için tercih ettikleri kot pardesü modelleri oldukça revaçta olan modeller arasındadır.

E Tesettür Ferace

Bayanlar her daim şık ve güzel görünmek istemektedirler. Özellikle giyim konusu olunca ayrı bir önem göstermektedirler. Önceleri giyim sektörü bu denli çeşitlik barındırmıyordu. Satılan kıyafetlerde şimdilerde olduğu gibi uygun fiyatlarla satılmamaktaydı. Şimdi ise; Her bütçeye uygun fiyatlarla kıyafetler bulabilmekteyiz. Ayrıca mağaza dolaşımına gerek kalmadan internet alışveriş sitelerinden de istediğimiz kıyafetleri bulabilmekteyiz. Feraceler çok eski dönemlerden… Read More »

Çocuk Haşeması

Haşema Tekstil, ilk zamanlar da muhafazakar kesime hitap etme amaçlı olmasına rağmen, yelpazesini genişleterek, açık mayo giymek istemeyen. güneşin zararlı ışınlarından korunmak isteyen insanlara da hitap ederek, toplumun her kesimine hizmet vermeye başlamıştır. Büyüklerin yanı sıra çocuk haşeması modelleri de bulunmaktadır. Çocuklar için oldukça şık modellere sahip çocuk haşemasu , sağlık konularında da başarı gösteriyor.… Read More »

Taytlı Haşema

Yaz aylarında serinlemek amacıyla denize, havuza girmek isteyen tesettürlü bayanların  giyim tercihleri kapalı mayo yada haşemalardan yana olmaktadır. Bu mayolar rahat kullanımlarının yanı sıra tesettüre de uygunluk sağlamaktadır. Eskilere nazaradan da oldukça çeşitliliği bulunan haşemaların her bayanın  beğenisini kazanacağı da kesindir. Açık bayanların rahatlıkla yüzlerce mayo çeşidi bulabildiği gibi kapalı hanımlar da rahatlıkla kendilerine özgü mayo modelleri bulabilmektedir.

Ucuz Namaz Elbisesi

İslamın şartları arasında yer alan namaz,  tüm namaz kılanlar için; huzur verici, rahatlatıcı bir ibadettir. Namaz ibadetinin doğru olarak yerine getirilmesinde bazı esaslar bulunmaktadır. Namaz öncesi abdest almak, ,namaz elbisesinin, namaz kılınacak olan yerin temiz olması gibi… Namaz kılarken rahat olmak da önemlidir. Özellikle bayanlar hem tam tesettür içerisinde hem de rahat bir şekilde namaz kılmak… Read More »

Haşema Modelleri 2014 Fiyatları

haşema üreten firmalar sayesinde artık kapalı kadınlar da istedikleri her yerde istedikleri her zaman hiçbir tereddüt duymadan rahatlıkla denize girebiliyorlar. Bu haşema modelleri iki farklı tasarımda üretiliyor. Her birinin kendi içinde ayrı çeşitleri de bulunuyor. Bunlardan ilki yarı kapalı mayo denilen kısa kollu bir tunik  ve de diz altı boyunda bir tayttan oluşan mayolar. Bunu normalde… Read More »

Modanisa Hasema

Yarı yıl tatilini değerlendirecek aileler bulunmaktadır. Bulunduğumuz kış mevsimi yaşanan belirgin indirimler ile de yarı yıl tatilinde kullanacağımız mayo vs gibi ihtiyaçlarımızı uygun olarak karşılayabiliriz.  modanisa hasema kış indirimleri arasında birçok markanın bir araya gelerek farklı şekil, desen, renk ve mayo türlerinden oluşan büyük bir koleksiyonda indirimli ürünleri ile tesettürlü hanımların yüzlerini güldürmektedir.  Tesettürlü hanımların denize girme… Read More »

Yazma Oyası Örnekleri Yeni

Kapalı bayanların genellikle tercih etmiş oldukları yazma oyası modelleri  iğne oyaları ile süslenmektedir. İğne oyaları, yazma oyası bilen bayanlar tarafından yapılıp, yazma modelleri arasından seçim yapılarak süslenmektedir. yazma oyası örnekleri yeni modelleri arasından süslenen yazma oyası farklı farklı modeller ile bulunmaktadır. Kendi zevkinize göre yazma kenarları yapıp süsleyebilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar gelen çeyiz işleri hazırlarken mutlaka içerisinde yazmalar bulundururuz.  Genç… Read More »

Namaz Elbisesi Nasıl Dikilir

 Namaz ibadeti, islamın şartları arasında yer alan en önemli ibadetler arasındadır. Müslüman olan her kişinin günün belirlenmiş olan vakitlerinde namaz ibadetlerini yerine getirmesi gerekmektedir. Namaz kılmada da belirli kurallar bulunmaktadır. Namaz öncesinde doğru şekilde abdestin alınması,   namaz elbisesinin  üzerinde kirli, pis bir maddenin bulunmamış olması gibi . namaz elbisesinin temizliği de çok önemlidir.  Namazın farzlarından biri eksik olursa… Read More »

İhya Giyim

Kapalı bayanlar tarafından sıklıkla kullanılan pardesüler son yıllarda moda trendlerine uygun olarak üretiliyor ve tesettürlü bayanlar tarafından büyük beğeni topluyor. Yıllarca benzer model ve renklerde çalışılan bu ürünlerin son birkaç yıl içerisinde giderek çeşitlenmesi tesettürlü bayanların kendi moda anlayışlarını ve stillerini yaratmalarına yardımcı oluyor. Birbirinden modern kesimlerde ve renklerde üretilen pardesüleri ile bayanların ilgilerini çekmeyi… Read More »