Monthly Archives: Kasım 2014

Kayra Pardesü Ve Fiyatları

Kapalı bayanlara yönelik birçok tesettür giyim markası yer almaktadır. Tesettür giyim denildiğinde hem dünya üzerinde hem de ülkemizde kayra markası akla gelmektedir. kayra pardesü ve fiyatları şık ve güzel ürünleri ile dikkat çekmektedir.. Her sene mevsim geçişlerinde yeni koleksiyonlarını yayınlayan Kayra tasarımcıları bu sene de oldukça şık ve güzel pardesü modelleri ile dikkat çekmeyi başarmaktadır.  kayra… Read More »

Tesettürlü Abiyeler Modelleri

Bayanlar her daim şık gözükmek istemektedirler. Giyim söz konusu olduğunda girdikleri her ortamda kendilerini güzel hissettirmek ve beğenilmek istemektedirler. Buna birde özel günler eklendiğinde tesettürlü abiyeler modelleri arasından bayanlar araştırma yapmaktadır. Genellikle yaz aylarında özellikle düğünler olduğundan  hanımlar birbirleriyle şıklık yarışına girdiklerinden  yaz ayları tesettürlü abiyeler modelleri tam mevsimi. Bu tesettürlü abiyeler elbiselerden satın alıp kına gecesi veya arkadaş arası toplantılarda yada… Read More »

Ucuz Kapalı Abiye Elbiseler

İster gündelik yaşam olsun isterseniz de özel bir davete konuk olun sizler için en ideal ürünlerden birisi olarak ucuz kapalı abiye elbiseler ön plana çıkıyor. ucuz kapalı abiye elbiseler çok beğenilen yönü olan çok farklı alanlarda kullanılabilirliği sayesinde tek bir ürünle dahi birçok gereksiniminizi karşılayabiliyorsunuz. Fakat böyle bir ürün bulmak her zaman için kolay olmuyor. Bu tarz… Read More »

Tesettür Abiye Elbise Fiyatları

Bayanların en çok tercih etmiş olduğu giyim ürünlerinden olan abiye kıyafetler, bayanların tercih etmiş olduğu kıyafetler arasındadır. Bayanlar önemli ve özel olan düğün, davet ya da gecelerde farklı ve şık olmak adına bu kıyafetleri giyerler. Türkiye’de de birçok İslami kıyafet koşullarına uyum sağlayan yapısı ile bayanlar abiye etek ve tesettür abiye elbise fiyatları ve  modellerini giymektedir.… Read More »

Büyük Beden Tesettür Abiye

Önceden tesettür kıyafete bu denli önem verilmemekteydi. Kapalı bayanlar mecburi olarak belirli kıyafetler üzerinden seçim yapmak zorunda kalmaktaydılar. Özellikle de büyük beden kıyafetler bulmakta sıkıntı yaşanmaktaydı. Birde buna özel günler için abiye kıyafetler eklenince hepten durum zorlaşmaktaydı. büyük beden tesettür abiye kıyafet bulmak oldukça zor olmaktaydı. Tüm bunların sona ermesiyle hanımlar artık mağaza mağaza dolaşmak yerine1… Read More »

Tesettür Abiye Elbiseler Ve Fiyatları

Tesettür giyimin de bayanlar için farklı model ve tasarımlar oluşturması oldukça sevindiricidir. Özellikle özel günler kına, nişan, düğün gibi cemiyetler de hanımlar tesettür abiye elbiseler ve fiyatları hakkında araştırma yapmaktadır. Hem bu tür cemiyetlerde şık görünmek istemek de aynı zamanda uygun  tesettür abiye elbiseler ve fiyatları arasından tercih yapmak istemektedirler. 

Tesettür Giyim Abiye Elbiseler

Tesettür giyim günümüz de gün geçtikçe yeni bir değişim içerisine girmektedir. Modanın her geçen gün ilerlemesi yeni parçalar çıkarması tesettür giyim abiye elbiseler ede yansımıştır. Geçmiş zamanlar da kapalı bayanlar kendilerine göre kıyafet bulmak da zorluk yaşıyorken, bulunduğumuz zaman dilimi içerisinde her ortamda giyebilecekleri kıyafetleri rahatlıkla bulabilmektedirler.

Tesettür Abiye Fiyatları

Kapalı bayanlar da her ortam da rahatlıkla giyebilecekleri türden kıyafetleri rahatlıkla bulabiliyor olmaları oldukça sevindiricidir. Eskiler de şimdiler de olduğu gibi tesettür kıyafetler arasında tercih yapacak derece de çeşitlilik bulunmuyordu. Ha böyle olunca da kapalı bayanlar mecburen kısıtlı seçenek arasından seçim yapmak zorunda kalıyorlardı. Belki de çoğu zaman çok içlerine sinen model olmamasına rağmen ihtiyaçtan… Read More »

Ucuz Tesettür Abiye Modelleri

Bayanlar için giyim oldukça önem taşımaktadır. Birde bu giyime özel günler, davetler eklenince bayanları ayrı bir telaş sarmaktadır. Ailemizden, yada bir yakınımızın özel günleri olduğunda ayrı bir önem verir, en güzeli birde uygun ucuz tesettür abiye modelleri arasından seçim yaparak, satın almak isteriz. Hal böyle olunca günlerce süren güzel kıyafet arayışı başlamaktadır.

Genç Pardesü Modelleri

Tesettür modasında dikkatle öne çıkmakta olan pardesüler yeni sezon da yine yepyeni tasarımlar ile biz bayanları karşılamaktadır. Farklı tasarımlar ve şık seçimler arasında bizleri karşılamakta olan en güzel genç pardesü modelleri tam da gençlerin istediği gibi; renk, renk, cıvıl, cıvıl diyebiliriz. Gençler genellikle modayı yakından takip ettiğinden;  gençlerin ne giydikleri de onlar için oldukça önemlidir. Son… Read More »