Monthly Archives: Ekim 2014

Ucuz Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür, örtünmek anlamına gelen İslami bir dini terimdir. İslam dünyasında genellikle bayanların kıyafetleri ile ilgili kullanılan kavramdır. Günümüzde tesettürlü bayanların sayısının artması ve giyim isteklerinin de doğru orantıda gelişmesiyle  ucuz tesettür elbise modelleri kavramı ortaya çıkmıştır. 

Ucuz Tesettür Abiye Fiyatları

  Tesettürlü bayanların ucuz tesettür abiye fiyatları bulmakta zorlandıkları yıllar artık geride kaldı ve sektörün ilerlemesi tasarımcıların bu yöne doğru kaymasına neden oldu. Her dönem yeni sezonunun ön gördüğü şekilde tesettür abiye kıyafetler tasarlanmaktadır. Tesettür abiyenin artık daha ön planda olması tesettür firmalarını daha çok model üretme çabasına girmelerine neden olmuştur. Önceleri tekdüze tesettür abiye kıyafetler yer alırken şimdilerde birbirinden… Read More »

Büyük Beden Abiye Modelleri

Kadınlar için giyinmek önemlidir. Her ortama uygun giyinerek, kendilerini şık ve güzel hissetmek isterler. Çeşitli güzel ve bedenine uygun kıyafetler bularak da  kendilerini iyi hissetmektedirler. Giyinmek önemli, fakat düğün, nişan, mezuniyet törenleri gibi özel günlerde giyinmek daha fazla önem taşır, en şık ve en güzel olmak isterler.

Armine Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanlar için dış giyim kıyafetlerinden birisi olan pardesüler olmazsa olmazlar arasındadır. Her mevsim rahatlıkla pardesüler tercih edilebilmektedir. Birçok pardesü markası da yer almaktadır. armine pardesü modelleri her sezon içinde yeni pardesü modelleri tasarlamış bulunmaktadır. Sonbahar kış sezonu, armine pardesü modelleri soğukla arası olmayan kalın ve sıcak tutan giysilerle ancak ısınabilen hanımlar için modeller üretmektedir.

Ucuz Tesettür

  Bayanlar için giyim oldukça önem taşımaktadır. Birde bu giyime özel günler, davetler eklenince bayanları ayrı bir telaş sarmaktadır. Ailemizden, yada bir yakınımızın özel günleri olduğunda ayrı bir önem verir, en güzeli birde uygun ucuz tesettür kıyafetleri arasından seçim yaparak, satın almak isteriz. Hal böyle olunca günlerce süren güzel kıyafet arayışı başlamaktadır.  Bayanlar olarak hem… Read More »

Tesettür Elbise Fiyatları

   Kapalı bayanların en çok tercih etmiş olduğu giyim ürünlerinden birisi olan kıyafetler arasında tesettür elbiseler yer almaktadır., Bayanlar önemli ve özel olan düğün, davet ya da gecelerde farklı ve şık olmak adına bu kıyafetleri giyerler. Türkiye’de de birçok İslami kıyafet koşullarına uyum sağlayan yapısı ile bayanlar abiye etek ve tesettür elbise fiyatları ve  modellerini… Read More »

Abiye Elbise Online

Bayanların giyimde sürekli farklı ve yeni modeller istemesi giyim sektöründe sürekli kendini yeniliyor olması haline geldi. Bayanlar har daim şık ve güzel görünmek istemektedir. Önceleri şimdilerde olduğu gibi  kıyafetler de bu denli çeşitlilik bulunmuyorken, şimdilerde bayan giyim modellerinde hem çeşitlilik hem de farklı model ve tasarımlar öne çıkmaktadır. Günlük kıyafetler dışında birbirinden güzel abiye kıyafetler de bulunmaktadır. Nişan, düğün,… Read More »

Tuğba Pardesü 2015

Pardesüler kış ayına girmeye başladığımız şu günlerde oldukça revaçtadır. Her bayanın rahatlıkla kullandığı pardesüler; Özellikle kapalı bayanlar için dış giyimin önemli parçalarından birisini oluşturmaktadır. Pardesüler her mevsim kullanılabilecek özellikle üretilmektedirler. Gerek kış mevsimine uygun kalın pardesüler gerekse yaza uygun daha ince pardesüler de kapalı bayanlar rahat etmektedirler. Bunu bilen tesettür firmaları da birçok birbirinden şık ve… Read More »

Tesettür Abiye Elbise Modelleri Ve Fiyatları

  tesettür abiye Günlük giyim ürünlere göre daha canlı renk tonlarının kullanıldığı bu giyim ürünleri içerisinde hem genç kızlar için uygun olabilecek olan hem de yetişkin bayanlar için uygun olabilecek olan kıyafetleri bulabilmek mümkündür. Tasarım modelleri çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu tesettür abiye elbise modelleri içerisinde her zaman daha iyi modellere sahip olabilmek mümkün olmaktadır.

Spor Pardesü Modelleri

Pardesüler her mevsimde özellikle kapalı hanımların büyük kurtarıcısı olmaktadır. Aynı zamanda pardesüler dış kıyafet olmasının yanı sıra günlük kıyafet gibi de kullanılmaktadır. Mevsim şartlarına göre tasarlanan pardesüler arasından seçim yaparak her mekanda rahatlık da sağlanmaktadır. Pardesüler arasında çeşitlik de oldukça fazladır. Klasik model, modern tarzda pardesüler, spor pardesü modelleri gibi pardesü çeşitleri yer almaktadır.