Monthly Archives: Şubat 2014

Ferace Satın Almak İstiyorum

Rahatlık konusunda hayatımızı kolaylaştıran kıyafetler vardır. Ferace bu kıyafetlerden biridir. Pikniklerde, seyahatlerde veya günlük yaşantımızda bize rahat ama asil bir görünüm sağlar. Feracenin kullanışlı ve İslami ölçülere uygun olması sonucu tesettürlü bayanların göz bebeği olan bir üründür. ”Ferace satın almak istiyorum ” diyorsanız sizlere bazı önerilerimiz olacaktır. Öncelikle vücudunuzu tanımalısınız. Saklamak istediğiniz bölgeleriniz olabilir. Ferace… Read More »

Et Nedir ?

Et Nedir ? Et, başlıca besinlerimizden biridir. Hemen her günkü yemeklerimiz arasında et bulunur. Protein (Azotlu mad­deler) bakımından çok zengindir. Bundan başka maden­sel maddeler ve vitamin bakımından da zengindir. İnsanın beslenmesi için şart olan üç ana besin (Prote­in, yağ, karbonhidrat) ette vardır. Et Nedir diye sorarsak ; ete asıl özelliği veren proteindir. Ette, B vitaminlerinin… Read More »

Günlük Tesettür Giyim Modelleri

Günlük tesettür giyim modellerinde şıklık çok aramayız. Şıklık yerine günlük tesettür giyim modellerinde kendimizi içinde rahat ve güzel hissedebileceklerimizi ararız. Çünkü günlük kullanacağınız tesettür giyim eşyasının abartılı olması sizi rahatsız edebilir. Günlük tesettür giyim modellerini seçerken tarzınızı göz önünde tutmalısınız. Çünkü kullanacağınız her ürün ve bu ürünlerin ayrıntıları da dışarıda sizi yansıtacaktır. Bu nedenle de… Read More »

Boğaz Ağrısı

Boğaz ağrısı çektiğiniz zaman bu ağrıyı ev ilacı ile pekala geçirebilirsiniz. Bir kabın içine iki kaşık şeker ve bir fincan da süt koyup kaynatın ve kaynar kayna­maz da içine hemen bir miktar adaçayı atıp, bunu için. Kısa sürede boğaz ağrısı geçecektir. Boğaz ağrısı olduğu zaman hemen ilaç alaca­ğınız yerde bir kaşık karbonat attığınız suda papatya… Read More »

Çocuklarımızı Anlamak

Çocuklarımıza her güzel şeyi, sevgiyle anlatmalıyız. Her doğru şeyi doğru açıklamalıyız. Her iyi şeyi güzelce benimsetmeliyiz. Çocuklarımızı Anlamak demek her zaman önceliğin O’nda olduğunu farketmek ve öncelikle O’nu, herkesten ve herşeyden çok daha güzel anlamalı ve an­latmalıyız. Hatta, çocuklarımızı anlamak ve anlatmak yetmez; bu muhteşem güzelliği yaşamalıyız. Onunla olmalıyız. Onunla dolmalıyız. Onsuz zamanımız, ondan uzak… Read More »

Pardesü Dünyası Bursa

Pardesü bayanların dışarıda kullanmak için başvurdukları ilk kıyafet seçeneklerinden biridir. Pardesü markalarının ve modellerinin en çok satış yapıldığı en önemli şehirlerden biri de Bursa’dır. Bursa pardesü çeşitlerinin değişimlerini de takip eden bir şehirdir. Pardesü dünyası Bursa‘da çoğunlukla Ulucami etrafında olmak üzere eski ve tarihi çarşılarında da bu tarz mağazalara rastlayabilirsiniz. Pardesü dünyası Bursa mağazalarında zengin… Read More »

İhvan Haşema

Haşema denilince akla bir çok marka gelmektedir. Bu markalar arasında öne çıkan bir markada İhvan haşema markasıdır. Sizlerin de haşema konusunda yapacağınız alıverişlerinizde ihvan haşema satışlarında ki modellere bakmadan alış veriş yapmamanızı tavsiye ederiz. İhvan haşema modelleri en iyi haşema modelini seçmenize yardımcı olacaktır. İhvan haşema beğendiğiniz haşema modellerini en uygun fiyatlar ile sunar. İhvan… Read More »

Ferace Fiyatları İstanbul

Ferace fiyatları her yerde aynıdır, şehirden şehire değişmez demeyin. Fiyatlar şehirden şehire de değişmektedir. Buna en güzel örnek İstanbul’dur. Türkiye’nin kültür şehri olan İstanbul da fiyatlar diğer şehirlere göre farklılık göstermektedir. Türkiye standartları bir çok ülkeden yüksektir. Bu standartlar milletimizin de bütçesine karşılık gelmektedir. Şehirlerden şehirlere fark vardır. Bu yaşayan toplumdan da kaynaklanmaktadır. Bu şehirler… Read More »

Tesettür Giyim Modelleri Resimli

Tesettür giyim İslamiyete mensup kişilerin kimliğidir. Bu kimlik üzerine yakışmayacak şeyler giyilmemelidir. Tesettür giyim modelleri de işte bu standarta uygun üretilmektedir. Tesettür giyim modellerini internet satışları sayesinde de temin edebiliriz. Ancak bazen tesettür giyim modelleri resimli hallerinden farklı olarak gelmektedir. Bunu önlemeniz için çok incelemelisiniz. Özellikle de güvendiğiniz ve seçkin mağazaların internet sayfalarından alışveriş yaparsanız… Read More »

İndirimli Ferace Modelleri

Ferace seçimlerinizde muhakkak modelleri kadar fiyatları da bizleri ilgilendirmektedir. Asil ve zarif bir görünüm sağlayan feracenin fiyatları modelden modele değişmektedir. Çünkü işlemeli modeller ve taşlı ferace modellerinin üzerinde bırakılan emek çoktur. Bu emeğin karşılığı fiyatlara yansımaktadır. Beğendiğiniz ferace modelinin sizlere pahalı gelmesi sizi üzmesin. Bazı pahalı modeller haricinde diğer feraceler indirim zamanına girmiş durumdalar. Bu… Read More »