Monthly Archives: Kasım 2013

Yeni Trend Pantolon Etekler

Günümüzde bayanların yeni  giysi seçeneklerinden biride pantolon eteklerdir.Özellikle tesettürlü bayanların tercih ettiği  pantolon etekler  gardolabımızın olmazsa olmazları arasında yerini almıştır. Eteğin şıklığıyla pantolonun rahatlığını bir arada bulundurması pantolon eteklerin bu kadar rağbet görmesinin en önemli nedenlerinden biri olsa gerek… Pantolon eteklerin üzerine seçeceğiniz klasik yada spor  gömlek ,tunik ve üst kıyafetlerle veya pantolon etekler altına… Read More »

Namaz Elbisesi

İhvan online alışveriş mağazaları bayan namaz kıyafetlerinde de her zaman sizin yanınızda. Namazda, hac ve umre ziyaretlerinde, Kur’an-ı Kerim okumada ve dinlemede, cenaze merasimlerinde, türbe ve mezarlık ziyaretlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz namaz elbisesini en uygun fiyatlarla ihvangiyim  sitesinden güvenle alabilir ve kullanabilirsiniz. Namaz elbise modelleri çabuk giyilir, hemen ibadet şartlarına uygun hale gelir.Namaz elbiseleri mevcut kıyafetler… Read More »

Pardesüde Yeni Dönem

 Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan Pardesü özellikle  son yıllarda yeni bir moda akımıyla alışıla gelmiş kimliğinden farklı  bir tarzla bayanların beğenisini kazanmıştır… Hem klasik hemde modern tarzda üretilen pardüse modelleri gerek renk olarak gerekse kesim olarak her yaş ve tarza hitap ediyor… Özellikle Şık ve zarif bayanların tercih ettiği belden oturtmalı, aksesuar ayrıntılı,  moda renklerin… Read More »

TESETTÜR GİYİM…

  İhvangiyim.com ; Tesettürlü giyinmeyi tercih eden bayanların; tesettür giyimde farklı tarz, stil ve renkteki modelleri uygun fiyat ve kaliteli markalarla birleştiren tesettür alışveriş sitesidir. Tesettürlü bayanların özellikle dış giyimde çok önem verdiği pardesü, kap ve tunik modelleri birçok çeşit ve marka seçenekleriyle ihvangiyim.com’da. Tesettür giyimde vazgeçemediğiniz şık ve zerafetin simgesi uzun tesettür  elbise modelleri… Read More »

2017 Ferace Modelleri

2014 ferace modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da değişti. Birbirinden güzel ferace modelleri mağazaları süslemeye başladı. 2014 ferace modelleri içerisinde en dikkat çekenler ise renkli feraceler oldu. Bu yıl 2014 ferace modelleri açısından zengin bir yıl olacağa benziyor. Ferace tasarımcıları kreasyonlarını hazırlarken hem rahatlığı ön plana çıkardılar hemde şıklıktan taviz vermediler. Eğer sizlerde hem şıklığından… Read More »