İhvan Tesettür Giyim

12 Yaş Çocuk Kapalı Mayo

By | 25 Mayıs 2016

12-yas-cocuk-kapali-mayoOkulların kapanmasına sayılı gün kala hem çocuklar hem de ailecek tatile çıkacak olan anne, baba ve çocuklar bu sayılı günleri beklemektedir. Daha kış mevsiminden tatil planları yapanlarımız tatil için rezervasyon yapanlarımız dahi bulunmaktadır. Bu şekilde önceden tatil rezervasyonu yapılması sezonda olan fiyatlardan daha ekonomik olmaktadır. Tatile gidecek olanlar tatil hazırlıklarını da beraberinde yapmaktadır. Tatil gereksinimlerinin başında mayolar gelmektedir. Mayoları hem kendimiz hem de çocuklarımız havuz ve deniz gibi yerlerde kullanmaktadırlar.

cocuk-kapali-maoMuhafazakar aileler için kapalı mayo modelleri de yer almaktadır. Kapalı olan hanımlar, eşleri yada 12 yaş çocuk kapalı mayo modelleri ile rahatlıkla denizin güneşin tatilin keyfini çıkarmaktadırlar. Çocuklara yönelik olan kapalı mayolar hem şık hem de cıvıl cıvul renkleri ile çocuklar tarafından severek ve beğenilerek kullanılmaktadır.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 690545 223 76 690850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.